,

رویای یک خانم خانه دار

اکثر خانم های خانه دار از اینکه زمان زیادی برای تمیز کردن فر صرف میکنند ،شکایت دارند از سوی دیگر استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن محفظه فر توصیه نمی شود چرا که ممکن است، مواد شوینده ای که برجداره فر باقی مانده بر سطح غذا بنشیند که میتواند عامل بسیاری از بیماریها باشد . برای رفع این مشکل در بسیاری از اجاق گاز ها یک ویژگی جدید در نظر گرفته شده است. شرکت تاکنو گاز با به کارگیری فن آوری self clean درفر رویای یک خانم خانه دار را به حقیقت رسانده است. با این فناوری دیگر نیاز نیست شما ساعت ها وقت خود را صرف پاک کردن مواد سوخته چسبیده به دیواره فر نمائید و مسلما وقت بیشتری را برای درکنار خانواده گذراندن خواهید داشت .یکی از محصولات پرکاربرد در هر آشپزخانه اجاق گاز است بنابراین اگر قصد خرید اجاق گاز رادارید به نکات مهمی در هنگام انتخاب آن توجه داشته باشید تا محصولی با بیشترین کارایی  و کیفیت خریداری کنید. self clean یک امکان ویژه برای اجاق گاز هاست که میتواند نظافت را تا حد باور نکردنی برایتان آسان نماید.

عملکرد self clean در فر چگونه است  وچه مواردی را باید در هنگام self clean رعایت نمود :

با افزایش دما  تا ۴۸۰ سلسیوس تمام موادغذایی سوخته ای که به دیواره ها ی فرچسبیده است می سوزد وذرات بسیارریزی باقی میماندکه با یک دستمال مرطوب پاک می شود .در این روش نیازی به مواد شوینده نمی باشد .پس از اتمام کار سلف کلین بلافاصله اقدام به تمیز کردن محفظه داخل فر نکنید، چون دمای فر خیلی زیاد است و احتمال دارد دستمال یا اسفنجی که قرار است با آن نظافت را انجام دهید بسوزد .لامپ فر در حین استفاده از سلف کلین باید خاموش باشد. در زمان استفاده ازاین سیستم هیچ گونه مواد اشتعال زایی در نزدیک اجاق گاز قرار ندهید.قبل از روشن کردن فر قفسه های داخل آن را خارج کنید تادر اثر حرارت بالا تغییر رنگ ندهند .

شرکت تاکنوگاز در دوگروه از محصولات خود از این تکنولوژی استفاده نموده است .در محصولات فالکون وSF (تصاویر محصول در قسمت اجاق گاز های ۵شعله قابل رویت می باشد .)

اجاق گاز  SF جزو اجاق گازهای ۵شعله  تک فر محدب است که با تنوع رنگی لعاب سفید ، مشکی و استیل تولید می شود .این اجاق گاز با ویژگی سلف کلین وتایمر لمسی دیجیتال ،فندک اتوماتیک سرشعله و محفظه فر ،حجم ۱۰۳ لیتر محفظه فر و شیشه رفلکس یکی از انتخاب های شما در اجاق گاز مبله می باشد. محصولات فالکون مناسب خانمهای با سلیقه ای است که علاقه زیاد به آشپزی و شیرینی پزی دارند و اکثرا از فر برای پخت وپز استفاده میکنند ،میباشد . این محصول ۴ درب ،دارای دوفر برقی و گازی ودو محفظه گرمخانه میباشد  که برای پخت ماهی و پیتزا ،انواع شیرینیجات مناسب است ضمنا به فن کانوکشن و تایمر لمسی، فندک اتوماتیک مجهز می باشد . تنوع رنگی این محصول مطابق با دکوراسیون منزل شما خواهد بود .داشتن یک اجاق گاز با کیفیت  و ظاهری زیبا رویای یک خانم خانه دار است و شرکت تاکنو گاز با تولید محصولات با کیفیت ایرانی در تحقق این رویا درکنار شما خواهد بود .

 

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *